אודות

אודות

ככל ענף ברפואה, גם רפואת השיניים כוללת התמחויות בתחומים ספציפיים כגון: רפואת שיניים לילדים ונוער, כירורגית פה ולסת, אנדודונטיה (טיפולי שורש), אורתודונטיה (יישור שיניים), פריודונטיה (רפואת חניכיים) ועוד.
רופא שיניים כללי מקבל תעודה לאחר שש שנות לימוד בפקולטה לרפואת שיניים. לעומת זאת, מומחה הוא רופא שיניים שממשיך ולומד בתחום התמחות ספציפי באחד מבתי הספר לרפואת שיניים או בתי החולים שיש להם תוכניות התמחות מתאימות.
משך מסלול ההתמחות הוא שלוש שנים וחצי נוספות, במשרה מלאה. לאחר מכן הרופא עובר בהצלחה מבחנים של ועדה מדעית.
צוות המרפאה במרפאת המומחים לרפואת השיניים של ד"ר ג'יזלה כולל נשות מקצוע בכירות, חמות ואוהבות, אשר יתאימו את הטיפול הנכון עבורכם.

ד"ר ג'יזלה ברנשטיין אייזנמן

ד"ר ג'יזלה ברנשטיין אייזמן

הינה מומחית לרפואת שיניים לילדים ולנוער, ולה ניסיון של יותר מ- 20 שנה בתחום זה. ד"ר ברנשטיין-אייזמן הינה רופאת שיניים משנת 1991, ומומחית מ2002. התמחה בבית ספר לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית בבית חולים הדסה עין כרם, ירושלים. היא צברה ניסיון מקצועי רב עת עבודתה בבתי חולים רבים בארץ, וביניהם רמב"ם, פוריה ,הדסה וברזילי. כיום היא משמשת מדריכה בהתמחות לרפואת שיניים באוניברסיטה תל אביב. בנוסף, יועצת בצוות מומים קרניופציאלים בבית החולים סורוקה. לאורך השנים היא צברה ניסיון רב בעבודה עם ילדים מוגבלים, ועם פעוטות, מניעה וטיפול בחבלות שיניים. היא מבצעת טיפולים תחת השפעת גז צחוק וטשטוש, בנוסף ד"ר ג'יזלה מורשת לעסוק בהיפנוזה. ד"ר ברנשטיין-אייזמן מקפידה על מתן יחס חם ומסור הן לילד והן למשפחתו במהלך כל הטיפולים, ובכך מקלה עליהם את כל התהליך. ד"ר ברנשטיין-אייזמן חברה בהסתדרות לרפואת שיניים ובאיגוד לרפואת שיניים לילדים.

צוות המרפאה

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 08-6757148

דילוג לתוכן